3-q.jpg
5-q.jpg
1-q.jpg
6-q.jpg
2-q.jpg
7-q.jpg
13.jpg
21.jpg
41.jpg
4-q.jpg
5.jpg
71.jpg
91.jpg
101.jpg
112.jpg
122.jpg

Yevhen Samuchenko

Natural
ava2

Євген Самученко, EFIAP- (творчеcкій псевдонім Q-lieb-in), тревел-фотограф.
Роботи Євгенія були опубліковані в журналах, книгах і / або в онлайн версіях наступних видань і ЗМІ: The Times, N-Photo, Bruckmann Publisher, National Geographic, Wikimedia, Story Terrace, BBC, BuzzFeed, на офіційному веб-сайтах ЮНЕСКО і Nikon, а також в безлічі інших видань. Євген допомагає наповнювати якісними фотографіями Вікіпедію. На поточний момент він передав для безкоштовного використання в Wikipedia більше 150 своїх робіт.
Фотографії Євгена експонувалися на фото-виставках в Великобританії, ОАЕ, Туреччині, Італії, Індії та Україні, США, Китаї.
Суддя міжнародних фотоконкурсів. Фіналіст і призер багатьох найбільших міжнародних фотоконкурсів. На даний момент серед численних нагород Євгена – 4 Золотих медалі FIAP, срібна медаль Life Press photo і HIPA Merit medal.
Євген Самученко: “Натхненний Всесвіту і матінкою Природою. Знімаю природу і стріт, але найбільше мене приваблює нічна зйомка. Нічну фотографію люблю за її неспішність – можна відірватися від суєти дня, а, через довгих витримок процес зйомки не заважає споглядання зоряного неба . Усвідомлено спостерігаючи за величним нічним небокраєм, я відчуваю себе єдиною часткою Всесвіту, зливаючись в єдине ціле з нею. Намагаюся створити синергію фото-професіоналізму з «хлоп’ячим» підходом. у моєму об’єктиві – ЖИТТЯ. Мої роботи дуже прості, а іноді а здаються надзвичайно складними, але при цьому всі вони дуже нехитрі і щасливі – це безтурботність з дотиком пустощів. Краса поруч – просто зупиніться на мить і озирніться навколо! ”

Город: Одесса

Сайт: http://q-l-n.com

Почта: qliebin.photographer@gmail.com