Регламент проходження сертифікації QEP

Вимоги до здобувачів кваліфікації QEP

Для того, щоб мати право на здобуття сертифікату QEP, кандидат має:

 • має заробляти на життя виробництвом статичних зображень, у аналогових або цифрових формах. Сертифікати QEP можуть бути надані лише тим авторам, які є креаторами оригінальних зображень, і не є представниками технічного або обсуговуючого персоналу фотолабораторій.

 • має бути членом  національної професіної асоціації фотографів. Національна асоціація має бути членом Федерації Європейских Фотографів, якщо інше не домовлено відповідними асоціацями-членами FEP. Заявки від авторів, що не є членами асоціації, можууть бути прийняті лише за умови, що вони є авторами, зарєстрованими як  професійні фотографи, та є громадянами Європейських країн, в яких відсутні національні професійні асоціації-члени FEP, що могли б їх представляти. За умови отримання заявки від фотографа, що не є учасником асоціації-члена FEP, вони мають бути зареєстровані податковими органами в якості професійних фотографів, а також мають представити ідентифікаційний номенр ПДВ, або документ, що підтверджує професійне страхування, такі документи будуть валідовані FEP.

 • може бути приватним підприємцем або працівником за наймом.

 • має мати стаж роботи в якості професійного фотографа протягом не менш ніж трьох останніх років.

 • має відоповідати необхідним вимогам щодо технічних навичок, а також визнаним на міжнародному рівні художнім та естетичним стандартам, необхідним для підтримання високого професійного статусу.

 • має відповідати вимогам до навичок професійної діяльностіl, які будуть оцінені національною асоціацією-членом FEP.

 • має прийняти положення Європейського Кодексу Професійної Етики FEP.

 • завантажити Кодекс Професйної Етики FEP

Подання робіт

 • кожен кандидат має представити портфоліо з 12 робіт.

 • кожна заявка має супрофоджуватися реєстраційною формою QEP.

 • завантажити реєстраційну форму qep

 • Форма має бути віредагована із використанням програми MS Word, надрукованою та прикріплена до поданих робіт. Будьласка, НЕ ВИКОРИСТАВУЙТЕ  РУКОПИСНІ ДОКУМЕНТИ! Обов’язковою умовою є відправленная копії заяви до офісу відповідної національної асоціації-члена FEP.  УВАГА: Для участі в сесії, що відбудеться у ГРУДНІ 2013, портфоліо робіт мають надійти не раніше 15 листопада і не пізніше ніж за день до початку роботи кваліфікаційної сесії, за наступною адресою:

 • AKF – Akad?mia Kreat?vnej Fotografie

 • Opavsk? 26

 • 831 01 Bratislava – Slovak Republic

 • На пакунках також необхідно зробити наступні відмітки:

 • Att. KATARINA

 • PRIVATE – DO NOT OPEN

 • FEP QEP/MQEP

 • портфоліо можуть бути представлені в категорії, найближчій до професійної спеціалізації кандидата; категорії: портрет, весілля, реклама, пейзаж, архітектура, промисловість, реклама, преса, репортаж і т.ін.

 • роботи мають бути поданими у надрукованому вигляд, у кольорі або в монохромній гамі, або іх комбінації.

 • надруковані роботи мають бути розміщеними на свытлому жакардовому картоніб чи на аналогічному матеріалі, товщиною не більше 10 мм. На одному паспарту має бути розміщена лише одна робота. Основа для розміщення не може перевищувати 50 см в довжину. Усі роботи, що не будуть відповідати зазначеним вимогам, будуть розглянуті лише за рішенням  Голови комісії.

 • використання рам не допускається. Загальна вага зображень має не перевищувати 2.5 кг.

 • Всі панелі мають бути поданими в комплекті з CD / DVD дисками з цифровими версіями всіх 12 зображень, у високою роздільною здатністю, 300 px на дюйм, 20 см по довгої стороні, з метою можливого ??друку, а також споск робіт, у відповідному порядку, роботи будуть експоновані протягом кваліфікаційної сесії. Кожен друкований примірник повинен бути чітко пронумерованим із зворотнього боку, з метою полегшення візуальної ідентифікації; необхідним є використання вказівної стрілки. Також рекомендується додати до CD / DVD версії копіх робіт меншої роздільної здатності (1024 px по довгій стороні), для веб та презентаційних цілей. Не забудьте вказати своє ім’я та адресу на коробці CD / DVD диску і на самому диску.

 • всі фотографічні відбитки мають бути подані в кейсі багаторазового використання, із габаритами, що не будуть перевищувати 55×60 см, з метою полегшення транспортування та зворотнього почтового відправлення. Кейси, габартити яких будуть перевищувати задані параметри, не будуть повернені. FEP не несе відповідальності за втрату, або пошкодження при транспортуванні робіт.

 • аноноімність кандидатів буде зберігатися протягом сесії; однак, до головного управління відповідної національної асоціації-члена FEP  буде автоматично надіслано копію кожної поданої заяви.

 • в тому разі, якщо заява подається автором, що не є членом відповідної національної асоціації-члена FEP, він/вона може отримати запит на пред’явлення, окрім реєстраційного номеру, зазаначеного вище, певних доказів, що будуть підтверджувати професійний статусу, можливо фотографію приміщення та/або зразок брошури, адресу веб-сайту, або буд-який додатковий матеріал; відповідні вимоги зазначено в формі запиту.

 • відповідна сума внеску за проходження сертифікаціх має супроводжувати заявку, відповідно до вказаного в бланку заяви QEP.

 • подані зображення будуть оцінені 5 міжнародними суддями. Кандідат на отримання звання QEP має отримати більшість голосів суддів, щоб пройти сертифікацію.

 • фотографи, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надрукований сертифікат, для розміщення у власній студії, а також отримають посібник, щодо найліпшого використання сертифікату в своїй професійній діяльності.

 • фотографи, що отримали звання QEP, отримують право на подання своїх робіт для отримання звання MASTER QEP при проведенні наступної кваліфікаційної сесії.

 • кандидатам, чиї роботи не отримають позитивної оцінки, буде представлена критична конструктивна оцінка їх робіт.

 • акі кандидати будуть мати можливість повторного проодження квалыфыкацыйного випробування під час проведення наступної кваліфікаційної сесії.

Реєстраційий внесок

Реєстраційний внесок у розмірі  € 150,00 буде використино для покриття витрат, таких як органызацыйны витрати, сертифыкацыя, витрати члены журы і т.ін.

Канлилати можуть сплатити внесок з використанням системи Paypal (кредитною картою), або із використанням банківського перекладу, беспосередньо на рахунок FEP. Банківські реквізити FEP вказано в бланку заяви. Секретаріат FEP бере на себе забов’язання пыдтвердження статусу кандидата як члена асоціації, а також оплати організаційного внеску. Реєстраця буде проводитися лише за умови підтвердження виконання кандидатом оплати організаційного внеску.

Повернення QEP та MQEP робіт

Для покриття витрат на повернення ваших робіт за адресою, вказаною на бланку заяви, необхідно додати до пакунку додаткову плату в розмірі € 60,00. УВАГА: Кандидати, які не сплатять цю послугу в будь-якому випадку повинні відкликати панелі; через 15 днів, панелі будуть знищені.

Суддівство

Члени журі будуть взяті з делегатів, які щорічно висуваються Національними асоціаціями з числа відповідних власників кваліфікацій QEP та Майстер QEP, після чого будуть відібрані головою журі FEP.

Авторскі права

Всі права на представлені зображення зберігаються за правовласником. Однак FEP залишає за собою право використовувати будь-яке з представлених зображень, без оплати, для використання в рекламних цілях, під час проведення майбутніх проектів та конкурсів FEP. Дуже важливо, щоб кандидат отримав дозвол клієнта та / або власника авторських прав, а так само всі необхідні дозволи від моделей, при необхідності, до відправки робіт.

Секретаріат і організація

Мінімум 20 заявок на отримання кваліфікації QEP або 15 заявок на отримання кваліфікації QEP + 5 заявок на отримання кваліфікації MASTER QEP розглядаються першим складом судей. Другий склад суддів буде сформований у разі , якщо кількість заявок перевищуватиме число в 40 для кваліфікації QEP , або 35 для кваліфікації QEP + 5 для кваліфікації MASTER QEP .

Всі кандидати отримають письмове повідомлення з результатами оцінки їх робіт з Секретаріату FEP. Список всіх кандидатів , які успішно пройшли сертифікацію, буде оголошений додатково. Анонімність всіх кандидатів буде зберігатися при будь-яких умовах , в тому числі під час проведення сесії.

Секретаріат FEP має право не допустити до проходження оцінки будь-яке портфоліо , у разі недотримання названих нижче умов. Портфоліо будуть повернені їх авторам  в тому разі якщо:

представлені роботи не відповідають заданим вимогам

не було внесено організаційний збір

членство кандидата не було підтверджено відповідальною асоціацією .

Відповідні національні асоціації будуть надавати допомогу в уладнанні організаційних питань, а також підтвердженні відповідності власних кандидатів всім вимогам, перш ніж представлені матеріали будуть представлені для проведення оцінки. Загальна вага панелей, з урахуванням ваги кейса, має не перевищувати 8 кг. Матеріали більшої ваги, або портфоліо, для яких не були оплачаени відповідні внески , буде повернено власникам. У такому разі, кандидати повинні протягом 15 днів забрати матеріали, в іншому випадку вони будуть знищені.

Рівень освітленості при проведеніі кваліфікаційних сесій буде еквіваленитним параметрам витримки в одну секунду при світлочутливості F16 (100 ISO) .

×

Comments are closed.

QEP Application Rules & Regulations

See Ukrainian translation here.

Eligibility for QEP Qualification

To be eligible to apply for a QEP Certificate, the candidate:

 1. must earn a living as a maker of still images., either photochemical or digital. The QEP Certificates are only available to those who are authors of the original images and they are not intended for photographic laboratory technicians or support staff.
 2. must be a member of a national professional photographers association. The national association must be a member of the Federation of European Professional Photographers, unless otherwise agreed by the relevant FEP member associations. Application by non members can be accepted providing they are professional photographers legally registered and resident in European countries where there are not FEP member national associations to represent them. If an application is received from a photographer who is not member of a FEP member association, they must be registered with the tax authorities as a professional photographer and they must show their VAT registration number or certificate of professional insurance which will be validated by the FEP.
 3. may be self-employed or an employee.
 4. must have operated as a professional photographer for at least three consecutive years.
 5. must fulfill the necessary requirements in technical skills and meet an internationally acknowledged artistic and aesthetic standard necessary to uphold a highly accomplished professional status.
 6. must satisfy the requirements for professional practice skill, which will be assessed by the FEP member national association.
 7. must accept the FEP European Code of Professional Conduct.
  download the fep code of conduct

Submission of Work

 1. each candidate must submit a panel of 12 images.
 2. each submission must be accompanied by a QEP application form.
  download the qep application form
  This editable form can be filled in, using MS Word, printed and added to the submitted pictures. Please NO HANDWRITTEN DOCUMENTS! It is also mandatory to send a copy of this application form to the national headquarters of your relevant FEP member association.  ATTENTION: For the edition of DECEMBER 2013, panels must arrive after November 15th and within the day before the judging session at the following address: AKF – Akad?mia Kreat?vnej Fotografie
  Opavsk? 26
  831 01 Bratislava – Slovak RepublicYou also need to indicate on the cases:
  Att. KATARINA
  PRIVATE – DO NOT OPEN
  FEP QEP/MQEP
 3. panels may be submitted in the category of the candidate’s specialist field of activity, such as Portrait, Wedding, Advertising, Landscape, Architecture, Industrial, Commercial, Press, Reportage, etc.
 4. the submission must be prints, colour or monochrome or a mixture.
 5. prints must be mounted on light cardboard or <10 mm foamboard, polyboard, kapaboard or the equivalent. Each mount must contain a single image. The longest side of the mounting board must not exceed 50 cm. Any small deviations from the specified size will only be judged at the Chairman’s discretion.
 6. no frames are permitted. Total weight of pictures max. 2.5 kg.
 7. all panels MUST come with a CD/DVD containing a digital version of all 12 images, high resolution, 300 dpi, 20 cm the longest side, for possible printing purposes and a contact sheet with proofs of the same pictures in the order they have to be exhibited during the judging session. Every print must be clearly numbered on the back to correspond with the visual guide; a directional arrow is also required. It is strongly recommended to add to the CD/DVD a second low resolution version (1024 px the longest side) of the 12 images for web and presentation purposes. Don’t forget to include your name and address on the CD/DVD cover and on the CD/DVD.
 8. all photographic prints must be submitted in a reusable case, not exceeding the maximum sizes of 55×60 cm, for easy handling and return shipping. Cases received exceeding these sizes will not be returned. FEP cannot be held responsible for loss or damage during transit.
 9. anonymity of the candidates will be respected at all times; however, a copy of each submitted application form will be automatically forwarded to the national headquarters of the relevant FEP member association.
 10. if the application is submitted by a photographer who is not member of a FEP member association, he/she may be asked to submit, beyond the registration number as indicated above, some evidence of professional status, perhaps a photo of premises, interior or exterior, and/or an example of a brochure, website address, or any further publicity material; the requested criteria are indicated in the application form.
 11. the appropriate application fee must also accompany the submission, as indicated in the QEP application form.
 12. the submitted images will be judged by 5 international judges. The QEP candidate must achieve a majority of the Jury votes to be deemed successful.
 13. successful photographers will receive a printed certificate for display in their studio, they will also be given a handbook containing advice on how best to exploit the qualification in their marketing.
 14. QEP certificate holders may then apply for a MASTER QEP certificate at the first available session.
 15. unsuccessful candidates will receive from the FEP a constructive critique of their panel indicating why, on this occasion it has not been successful.
 16. these candidates may repeat the application at the first available judging session.

Application Fee

An application fee of € 150,00 is due to cover the costs, such as venue charges, certification, jury expense, etc.
Candidates have to send their fees via Paypal (with credit card) or through a bank transfer directly to the FEP. The FEP Bank Data are on the entry form. The FEP secretariat will keep tracks of the membership of the candidate and of the payment of the entry fee. The registration will be considered only when FEP will receive evidence of the payment of the entry fee made by the candidate.

Return of QEP & MQEP Prints

To cover the costs of return transportation of your works to the address indicated on the application form you must enclose proof of an additional fee in the amount of € 60,00. ATTENTION: Candidates who don’t pay for this service must in any case withdraw the panels; after 15 days, panels will be removed.

Judging

The Jury will be drawn from delegates nominated annually by the national organisations within their relevant QEP and Master QEP holders, and then selected by the FEP Jury Chairman.

Copyright and Releases

The copyright of all images submitted remains with the copyright holder. However the FEP reserves the right to use any of the images submitted, without payment, for display and publicity purposes for this and future FEP awards or projects. It is vital that the candidate obtains the permission of the client and/or the copyright holder and any relevant model release forms, where appropriate before submitting the work.

Secretariat and Organisation

A minimum of 20 QEP applications or 15 QEP applications + 5 MASTER QEP applications are required to proceed with a first line of judges. A second line of judges will be activated when reached a minimum of 40 QEP applications or 35 QEP applications + 5 MASTER QEP applications.

All candidates will receive written notification of the result of their submission from the FEP Secretariat. A list of all successful candidates ONLY will be announced. The anonymity of all candidates will be respected at all times including during judging sessions.

The FEP Secretariat will not put forward for judging any panels unless the following procedures have been adhered to, neither will these panels be returned to their authors, if:

 • the images submitted do not conform to these rules
 • the submission fees has not been paid
 • the membership of the candidates has not been confirmed by the relevant association.

The relevant National Association will assist with organising and checking that everything is in order for their own candidates before submissions are judged.The total weight of the panels, including the case, must not exceed 8 kg. Submissions exceeding this weight or submissions whose return of print service fee has not been paid will be not sent back. In those cases candidates have to withraw the panels within 15 days, otherwise they will be removed.

The level of illumination for all print jury session will be equivalent to one second at f16 with a meter setting at 100 ISO.


Fatal error: Cannot redeclare studiofolio_comment() (previously declared in /home/cgforum/ukrainianphotographers.com/www/wp-content/themes/studiofolio/templates/comments.php:1) in /home/cgforum/ukrainianphotographers.com/www/wp-content/themes/studiofolio/templates/comments.php on line 26