Олексій Фурман

Український візуальний оповідач, випускник Університету Міссурі та співзасновник New Cave Media, студії імерсійного оповідання в Києві, Україна.

Він висвітлював українську революцію 2013-2014 років, анексію Криму та продовжує працювати, документуючи війну в Україні.
Висвітлення Олексієм конфлікту було відзначено POYi, NPPA, PDN Photo Annual та премією Bayeux-Calvados для військових кореспондентів. Його роботи публікувалися в TIME, The New York Times, The Washington Post, Al Jazeera America, 6MOIS, Der Spiegel, The Guardian, De Standaard і Financial Times.

Протягом двох років Олексій фотографував важкопоранених українських бійців, які поверталися додому. Ця робота під назвою «Життя після травми» отримала Гран-прі премії IAFOR Documentary Photography Award.

Влітку 2016 року він став співзасновником студії імерсійного сторітелінгу New Cave Media. Студія створює імерсивні рішення для брендів в Україні та інших країнах. Серед останніх клієнтів New Cave Media – ЮНІСЕФ, WWF, Mitsubishi та GIZ. Особистий проект студії, документальний фільм про віртуальну реальність "Aftermath VR: Євромайдан", отримав грант Journalism 360 Challenge Grant від Google News Lab, Knight Foundation та ONA в липні 2017 року.


olexiyfurman@gmail.com