Каховське водосховище, кільце містами України та Саржин Яр
Чим запам'ятався цей тиждень фотографу Сергію Коровайному
1
Світлина тижня
Це жахливо і дивно спостерігати як росіяни методично цілять в готелі, ресторани та інші місця, де зазвичай я чи наша команда зупиняємось. Так, наприклад готель "Дружба" в Покровську, де я зупиняюсь у відрядженнях з 2014 року і знаю добре працівників готелю. Його просто жахливо бачити у розбитому стані й думати, що я сам чи мої колеги та друзі могли б там бути.

2
Перемога тижня
Моя особиста перемога в тому, що я в понеділок сів в машину і зробив велике кільце, яке розпочалось з Південноукраїнську, де в той день пускали на станцію, далі заїхав в Дніпро, Покровськ, Слов'янськ, Ізюм, Харків і села навколо. Це перемога тому що надзвичайно важко сісти в потяг чи машину і їхати знімати щось своє. Коли немає конкретної роботи, задачі, але є упередження, що ця робота не може бути комусь потрібна чи важлива.

Це типовий синдром самозванця, що характерний для мене і моїх колег тою чи іншою мірою. Тому треба змушувати себе вставати з дивану і їхати знімати своє і це моя особиста перемога.
3
Відкриття тижня
Children playing on the dry bed of the Kakhovka Reservoir (Jędrzej Nowicki)
Відкриттям стала робота нашого колеги Jędrzej Nowicki для The Antlantic про наслідки підриву Каховської дамби і стану Каховського водосховища. На мій погляд це дуже поєтичний, чуттєвий і сильний матеріал.

Оскільки я також працюю над цією темою, і багато бачив документування колег і Jędrzej зробив видатну роботу.
Інше відкриття особисте — це який прекрасний Саржин Яр влітку. Я був там восени та навесні, це дуже неймовірне місце, де є де покупатись, поспостерігати за природою і це природна оаза серед міста.
4
Що послухати

Фантастичний і один з найкращих концертів Florence + the Machine: NPR Music Tiny Desk Concert. Я дуже люблю Florence, та ця акустика і ці пісні — я їх можу слухати вічно, чим власне і займався у цій поїздці.
5
Що почитати

Зараз у мене такий період, що важко зосередитись на одній книзі та мало що зачіпляє, тому я читаю потрохи все одночасно. Зараз із величезним задоволенням повертаюсь до Любки і наразі читаю його збірку «Саудаде». І вам раджу.
6
Що подивитись

Подивитись можна раптово анімаційний фільм Appollo 10 з половиною, він є на Нетфліксі, він розповідає про підготовку висадки американця на Місяць, однак це також історія про те, як жили американські підлітки та сім'ї в 60-ті роки 20 століття і про епоху шаленої віри в науку і що за її допомогою світ стане краще.
7
Останнє фото на камері
Ось так виглядає зруйнований російською артилерією палац культури в місті Дергачі.

Вночі проти 13 травня російські військові обстріляли Дергачівський будинок культури у Харківській області, в якому базувався гуманітарний штаб.
Я знімав його для ЮНЕСКО в рамках документування зруйнованих культурних об'єктів.