Ряд виставок "Моменти серед руїн. Документальні фотографії з України. Люди на війні"
Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) у співпраці з Українським студентським товариством «Січ» та Почесним консульством України у Ґраці реалізували ряд фотовиставок «Моменти серед руїн. Документальні фотографії з України. Люди на війні», присвячених вторгненню Росії в Україну. Експозиції виставок були представлені у приміщеннях Ґрацького університету імені Карла-Франца та Технічного університету Ґраца.

В експозиціях були представлені фотографії, зроблені українськими документалістами від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Пронизливі та шокуючі кадри, що показують жахливі руйнування в українських містах та тисячі поламаних людських доль. Ці світлини допомагають зрозуміти, як війна може вплинути – і вже впливає – на цілу Європу.

У виставці взяли участь Мстислава Чернова, Павла Дорогого, Олексія Фурмана, Кирила Ґончара, Олени Гром, Сергія Ілляшенка, Сергія Коровайного, Мар'яна Кушніра, Євгена Малолєтки, Сергія Михальчука, Михайла Палінчака, Романа Закревського та Макса Левіна.