Виставка "Моменти серед руїн. Документальні фотографії з України. Люди на війні"
Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) у співпраці з Українським студентським товариством «Січ» та за сприяння фотографів Кирила Ґончара з Харкова та Романа Закревського з Чернігова реалізували фотовиставку «Моменти серед руїн. Документальні фотографії з України. Люди на війні», присвячену вторгненню Росії в Україну. Вона відбулась з 9 по 16 травня 2022 року у ренесансному дворику Ландгаузгоф у Ґраці (Австрія).

В експозиції були представлені фотографії, зроблені українськими документалістами від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Пронизливі та шокуючі кадри, що показують жахливі руйнування в українських містах та тисячі поламаних людських доль. Ці світлини допомагають зрозуміти, як війна може вплинути – і вже впливає – на цілу Європу.

У виставці взяли участь Мстислава Чернова, Павла Дорогого, Олексія Фурмана, Кирила Ґончара, Олени Гром, Сергія Ілляшенка, Сергія Коровайного, Мар'яна Кушніра, Євгена Малолєтки, Сергія Михальчука, Михайла Палінчака, Романа Закревського та Макса Левіна.