Мстислав Чернов

Мстислав — український міжнародний журналіст, письменник, який народився у Східній Україні у 1985 році.
Останні шість років фотограф працює над великими проектами в Європі, Азії та на Близькому Сході. Побував більш ніж в 40 країнах світу.
Кар'єру фоторепортера почав у інформаційному агенстві «МедіаПорт». З 2014 р. журналіст міжнародного інформаційного агенства Associated Press.
Також приймав участь в проектах для ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста та інших міжнародних громадських організацій. Його фотографії були опубліковані в NY Times, Washington Post, Independent, Telegraph, Le Monde, Die Zeit, BBC, Forbes, Dailymail. Відео — на каналах BBC, CNN, AL JAZEERA, EURONEWS, SKY NEWS. Двічі ставав лауреатом найпрестижнішої європейської премії Royal Television Society в області телевізійної журналістики, лауреат міжнародної премії Rory Peck Award і RTS як оператор року, неоднократний переможець конкурсу «Фотограф року» в номінаціях документальної і репортажної фотографії.
Засновник і генеральный директор Української Асоціації Професійних Фотографів (UAPP)— НПО, яка об'єднує кращих професійних фотографів України. Викладає і створює осітні програми в області документальної фотографії та відеографії.