Сергій Волков

Народився та виріс на півдні України, у маленькому місті Генічеськ, на березі Азовського моря. У 2005 році вступив до Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. У 2010 році закінчив факультет «Організація будівництва залізниць» та отримав спеціальність «інженер-будівельник». Працював 4 роки за освітою.

Шлях фотографа розпочався у 2012 році. Після переїзду до міста Рівне у 2014, Сергій повністю присвячує себе фотографії та перетворює своє захоплення в улюблену справу. Основні напрямки діяльності - весільна зйомка та класичний портрет.

Лауреат та призер національних та міжнародних фотовиставок та конкурсів. ТОП-1 фотограф України за версією PROWEDaward у 2021 році. У 2019 році відбулася персональна фотовиставка «Обличчя славетного міста».


volkway@gmail.com
САМОТНІ, АЛЕ НЕ ПОКИНУТІ
Рівне. 2022

Я хочу розповісти вам про психологічні риси людей літнього віку — мешканців Геріатричного пансіонату, за допомоги чорно-білої фотографії. На цих світлинах зображені люди, які за різних причин опинилися в будинку для людей похилого віку. У кожного своя історія та свій біль в очах. Їх об'єднує піклування та доброта, яку вони отримують кожен день.

Не кожна людина згодиться показати свої "душевні нутрощі" на широкий загал! Портрет – це захоплюючий вид фотомистецтва та відображення стану душі людини через погляд, усмішку, емоцію, тощо. Саме на емоціях будується образ. Емоція — фундаментом кадру. Фотопортрет несе в собі інформацію про характер особистості, її внутрішній світ, настрій та емоційний стан.