Сергій Стахник


Сергій Стахник - професійний комерційний фотограф. Народився в 1976 році. За походженням з України, Тернопільської області, провінційного містечка Бережани.
Перше серйозне знайомство з фотоапаратом і фотографією сталося в юності, коли довелось зробити фото репортаж похоронної процесії з родинного кола. Цей ранній епізод залишив відбиток і розуміння в душі, що фотографія це не просто хобі, але і спосіб життя, і самовираження.
Вишу освіту здобув в Тернопільському національному економічному університеті, в галузі економіки, за спеціальністю фінанси і кредит. В 1999 емігрував до Португалії, де і відбулось становлення особистості як фотографа.
З 2010 по 2011 році пройшов довгострокові професійні курси в технічній школі зображення та комунікації (ETIC-Algarve). Після її закінчення фотографічний професійний розвиток був спрямований на комерційну лінію, а саме: зйомки нерухомості й інтерєрів; архітектури; предметній і фуд спеціалізації; готельні організації; агенції будівництва та ексклюзивних клієнтів. На даний час є учасником португальської асоціації вільних фотографів Алгарве - ALFA.
Професійний девіз: «Перші враження - найцінніші»! Це гасло є домінуючим не лише у професійній діяльність, але й у щоденному житті загалом!
У 2019 відкрив власну студію, де реалізуються різноманітні комерційні фото і відео проекти, а також колаборації з туристичними, готельними і місцевими організаціями.