Ряд виставок "Tragedy of the 21st century in the centre of Europe"
Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) у співпраці з Посольством України в Республіці Кіпр реалізували ряд виставок «Tragedy of the 21st century in the centre of Europe», які відбулися у містах Нікосія, Сотіра та Ларнака. Заходи були благодійними, відвідувачі мали змогу перерахувати гроші фонду Journalism Emergency Fund, який підтримує журналістів і фотографів.

Страшні та жорстокі картини війни, які представлені глядачеві — це реальність, у якій український народ живе вже понад три місяці. Реальність, у яку важко повірити в 21 столітті. Винищення міст та селищ, ракетні та артилерійні обстріли житлових кварталів, тисячі загиблих та закатованих мирних жителів, сотні військових, які поклали своє життя за визволення України. Цей кошмар триває. І Україна потребує величезної підтримки світової спільноти, аби здобути перемогу у цій безжальній війні та відновити своє право на вільне життя та демократичні цінності.

В експозиціях виставок були представлені світлини Мар'яна Кушніра, В'ячеслава Ратинського, Олексія Фурмана, Аліни Смутко, Макса Левіна, Катерини Москалюк, Сергія Михальчука, Сергія Коровайного, Павла Дорогого, Юрка Дячишина, Євгена Малолєтки, Мстислава Чернова.