Можливості від UAPP
Програма підтримки 10 українських фотографів та їх проєктів
Проєкт "Фотодокументалісти на передовій: підтримка українських фотографів та їх проєктів" є важливим кроком у підтримці українських фотографів-документалістів, які ризикують своїм життям, щоб донести правду про воєнний конфлікт в Україні. Шляхом надання фінансових ресурсів, навчання та безпекової підтримки, УАПФ сприятиме розвитку цієї важливої професії та розширить світове розуміння ситуації в Україні.

УАПФ проведе тренінг для учасників проєкту – про поводження в небезпечних умовах, зокрема про мінну безпеку та домедичну допомогу. Ці тренінги будуть розроблені спільно з експертами з безпеки, щоб навчити фотографів ефективно працювати на передовій, мінімізуючи ризики для свого життя.

А також надасть 10 субгрантів сумою 1000$ кожен на здійснення експедицій у зони воєнних дій для створення власного фотопроєкту (мінімум 10 фотографій).
В рамках угоди, фотограф залишає за собою авторські права на зроблені ним знімки, та УАПФ матиме ексклюзивне право ділитися результатами проєктів учасників на своїх ресурсах з метою просування митців та проблем, які вони документують.

Результатом проєкту будуть якісні та важливі фотодокументи, що свідчитимуть про війну в Україні та підтримають міжнародну свідомість стосовно цих проблем.

Форма подачі доступна за посиланням.