З початку повномасштабного вторгнення Антон почав активну співпрацю з міжнародними медіа в ролі фото/відеожурналіста та продюсера. За останні 2,5 роки автор відзняв і випустив два авторських документальних фільми (третій у виробництві) і численні короткометражні документальні проєкти. Антон захопився журналістикою і документалістикою, його місією стало донесення до світу правди про війну в Україні.
У 2022 році свіжий досвід документування воєнних історій та багатий досвід в кінематографі підштовхнули Антона до створення першого авторського документального фільму «Рік, який так і не скінчився», який було реалізовано у співавторстві з австралійським журналістом і продюсером Чарльзом Макфедраном та опубліковано на The Guardian у першу річницю війни. Його другий документальний фільм «Обережно! Життя триває» був відібраний до національного конкурсу на Одеський міжнародний кінофестиваль 2024 року. Штука також є продюсером повнометражного документального фільму американської режисерки Аманди Бейлі, про закатованого російськими загарбниками письменника з Ізюмського району Харківської області. Наразі у стадії постпродакшну авторський повнометражний документальний фільм Антона про останню діючу електростанцію на Донбасі під робочою назвою «Останній Прометей Донбасу». Штука також працює як позаштатний відео- та фотожурналіст для Associated Press, публікуючи історії з усієї України для світової аудиторії. Також автор співпрацює з іншими міжнародними ЗМІ в ролі фотожурналіста (AFP, REUTERS, Paris Match, Radio Liberty, BBC). Більшість авторських фотопроєктів Антона зафіксовані на 35мм плівку.
Антон закінчив Ukrainian Film School за спеціальністю «режисер кіно» та є членом Національної спілки кінематографістів України. До повномасштабного вторгнення він був режисером здебільшого короткометражних проєктів, в таких жанрах як: музичні кліпи (Alyona Alyona, KALUSH, KAZKA, DOROFEEVA), комерційні реклами (SPRITE, PEPSI, DTEK) і соціальні реклами (UNICEF).
UAPP — незалежне обʼєднання професійних українських фотографів, покликане захищати їх інтереси, підтримувати, а також розвивати і популяризувати українську фотографію як важливий елемент національної культури.
Діяльність UAPP охоплює освітні, соціальні, дослідницькі та культурні ініціативами, а також книговидання.
UAPP репрезентує українську професійну фотографію в міжнародному фотографічному співтоваристві та є офіційним членом Федерації європейських фотографів (FEP) — міжнародної організації, яка представляє більше 50 000 професійних фотографів в Європі та інших країнах світу.