Український фотограф. Народився в Києві у 1982 році.
Працював над темою катувань, знімаючи проєкт про насильство та його наслідки в українській міліції («Катовані»). Розвиваючи тему насильства у широкому сенсі, робить проєкти про війну в Україні («Осколки війни», «Банальність агресії» та «Коли закінчиться війна»). Пізніше перейшов до теми діалогу як засобу примирення і знімав відео, де пропагує його необхідність. У відео автор намагається показати, що єдиний спосіб розв'язання проблем і непорозумінь у суспільствах є діалог в усіх його проявах: вербальному, субвербальному, фізичному тощо.
У 2015 році через агресію Росії проти України був призваний із запасу на військову службу, під час якої також знімав і працював над проєктами про війну. Надалі зосередився на темах людського середовища існування та самоідентифікації людини у суспільстві. Автор серії фотографій «36 видів гори Говерли», присвяченої гравюрам Кацусіки Хокусая. Зараз боронить Україну в лавах ЗСУ.
UAPP — незалежне обʼєднання професійних українських фотографів, покликане захищати їх інтереси, підтримувати, а також розвивати і популяризувати українську фотографію як важливий елемент національної культури.
Діяльність UAPP охоплює освітні, соціальні, дослідницькі та культурні ініціативами, а також книговидання.
UAPP репрезентує українську професійну фотографію в міжнародному фотографічному співтоваристві та є офіційним членом Федерації європейських фотографів (FEP) — міжнародної організації, яка представляє більше 50 000 професійних фотографів в Європі та інших країнах світу.