Документальний фотограф та фотожурналіст. У 2005 почав захоплюватися плівковою фотографією та з того часу документує повсякденне життя, фокусуючись на людській поведінці та взаємодіях.
«Фотографія завжди була для мене відпочинком голови та зарядкою для ніг. Потрібна вільна від думок голова, в яку можуть прийти спонтанні асоціації, а також зручні черевики, щоб багато ходити. Так все починалося для мене».
У 2013 із найпершого дня і до її завершення документував щоденні події Революції Гідності. Потім придбав цифровий фотоапарат та поїхав в Крим, аби знімати анексію українського півострова Росією. Співпрацював з Agence-France Presse, European Pressphoto Agence та іншими фотоагенціями. 3 серпня 2014 і до кінця 2021 року працював штатним фотографом у Kyiv Post. Із 2015 року мав десятки відряджень на схід України в АТО, а потім ООС.
Володимир є одним із співзасновників найбільшої фотографічної спільноти країни групи "Українська вулична фотографія".
З 24 лютого 2022 року і дотепер продовжує документувати події, пов'язані з повномасштабним вторгненням Росії на територію України.
UAPP — незалежне обʼєднання професійних українських фотографів, покликане захищати їх інтереси, підтримувати, а також розвивати і популяризувати українську фотографію як важливий елемент національної культури.
Діяльність UAPP охоплює освітні, соціальні, дослідницькі та культурні ініціативами, а також книговидання.
UAPP репрезентує українську професійну фотографію в міжнародному фотографічному співтоваристві та є офіційним членом Федерації європейських фотографів (FEP) — міжнародної організації, яка представляє більше 50 000 професійних фотографів в Європі та інших країнах світу.