Професійний фотограф зі спеціалізацією на панорамній фотографії та створенні проєктів у форматі VR 360.
Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Дмитро документує наслідки російських злочинів у форматі VR.
У період 2015-2021 в Україні знято та додано до сервісів Google більше 17000 панорамних фото та 500 кілометрів доріг. У тому числі віртуальні тури такими об'єктами як Верховна Рада України, Кабінет міністрів України, літак АН-225 МРІЯ, дороги та об'єкти, реконструйовані УкрАвтодором в рамках програми Президента України «Велике будівництво».
2016-2018 рік: реалізація проєктів з німецьким туристичним оператором TUI з фотозйомками понад 120 п'ятизіркових комплексів на території Туреччини; співпраця з центральною телерадіостудією Міністерства оборони України в рамках аерозйомки телепрограми «Техніка війни» на 24 каналі; панорамні зйомки та створення віртуальних турів для багатьох комерційних структур (БЦ Гулівер та БЦ Глобус, мережі магазинів Цитрус та Rozetka, житлові комплекси, ресторани та готелі на території України).
2018-2020: зйомки культурно-історичних об’єктів для обласних адміністрацій та громад України, оцифрування природних та інфраструктурних об'єктів з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерством інфраструктури та Державним агентством розвитку туризму (ДАРТ); зйомка панорамних фото та створення комплексних проєктів у форматі культурно-історичних об'єктів в Італії, Іспанії та Португалії.
2019-2023 роки: створення проєкту Virtual Ukraine та активна робота в рамках проєкту з фотозйомки та оцифрування об'єктів на території України. Створено комплексні проєкти з презентації культурно-історичних, природних, виробничих та інфраструктурних об'єктів. Всього 9 областей 37 районів 65 громад 478 об'єктів.
З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну — зйомки результатів дій агресора. Відзнято більше 1500 панорамних фото зруйнованих будівель, вузів, шкіл, музеїв і т.д.
Має в портфоліо унікальний повний віртуальний тур зруйнованим літаком АН-225 МРІЯ.
UAPP — незалежне обʼєднання професійних українських фотографів, покликане захищати їх інтереси, підтримувати, а також розвивати і популяризувати українську фотографію як важливий елемент національної культури.
Діяльність UAPP охоплює освітні, соціальні, дослідницькі та культурні ініціативами, а також книговидання.
UAPP репрезентує українську професійну фотографію в міжнародному фотографічному співтоваристві та є офіційним членом Федерації європейських фотографів (FEP) — міжнародної організації, яка представляє більше 50 000 професійних фотографів в Європі та інших країнах світу.